Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krężnica Okrągła: Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 30 maja 2011 r. o 18:26 Powrót do artykułu
16 letni i juz motocyklista chyba od dluzszego czasu czy ja dobrze rozumie moze to snobizm tych co sprawili mu jednoslad spowodowal wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
16 letni i juz motocyklista chyba od dluzszego czasu czy ja dobrze rozumie moze to snobizm tych co sprawili mu jednoslad spowodowal wypadek
Co w tym takiego dziwnego, że jeździ od dłuższego czasu? Motorowerem można jeździć od lat 13, 125-tką od 16. Jak się ma olej we łbie to można sobie na motocykl pozwolić. A Ziółek ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj wpadnę do Huberta zobaczę jak się trzyma Pozdro Karol. P.S darujcie sobie teksty, ludzie w puszkach to idioci, ludzie na motorach to idioci, ludzie na rowerach to idioci, itp. Jak tak walczycie o ludzkie życie, to może porozmawiajcie o Wojnie, tam giną ludzie. Równie dobrze można zabić kogoś łyżką. FAIL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tu wyraźnie widać, z czyjej winy był wypadek, więc wstrzymajcie się troche z jechaniem po motocyklistach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubert wariat jest ale ma olej w głowie i wie co to jest jazda motocyklem, tak myślę ja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wiem jeżdżę jak wariat , ale jeżdżę tam gdzie warunki na to pozwalają , wczoraj zachowałem pełną ostrożność jechałem z prędkością o 10 mniejszą niż tam jest dozwolona , kierowca samochodu wjechał mi prosto pod koła , nie była moja wina Jak ktoś mnie ma zamiar obrażać to proszę bardzo przyjechać do mnie do domu i mnie obrażać , bo w internecie to trochę nie pasuje chojraka z siebie robić bo myślę że trochę za duzi na to jesteśmy ! Pozdrawiam Hubert .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE SZESNAŚCIE LAT TO STANOWCZO ZA MAŁO NA MOTOCYKL HUBERCIE!!! GŁUPI NIE WYMYŚLIŁ DOLNEJ GRANICY WIEKU POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocykl 125ccm3 jest na prawko A1 a jeżdzę troche wiecej i mam na prawde duze doswiadczenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubert umie jeździć nie jest początkującym ! wiec myślę że to nie jego wina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Hubert umie jeździć nie jest początkującym ! wiec myślę że to nie jego wina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysl on mogl pod ta apteka zginac i naprawde byloby dla ciebie pocieszeniem to czyja to wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
ALE SZESNAŚCIE LAT TO STANOWCZO ZA MAŁO NA MOTOCYKL HUBERCIE!!! GŁUPI NIE WYMYŚLIŁ DOLNEJ GRANICY WIEKU POZDRAWIAM
Muszę się z tobą w pełnie NIEzgodzić Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 lat to wystarczajacy wiek by nauczyc sie odpowiedzialnosci nie tylko za siebie ale takze za innych. Mysle ze ten mlody czlowiek wie jaki jest ruch na trasie Bełzyce-Opole Lub. i watpie w to by jechal tu jak wariat zwlaszcza ze kierowca samochodu ewidentnie wymusil pierszenstwo na motocykliscie. Wypadek wygladal groznie ale dobrze ze nic powaznego sie nikomu nie stalo. Trzymaj sie Hubercie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chuja sie znacie wszyscy:) Hubert jeździł dobrze i nadal będzie to robił ma PASJE a nie siedzi pod "blokiem" na "klatce" i sępi od mamy na piwo! A tak poza tym to wam szkoda bo nie macie takiego sprzętu:) (post nie wszystkich się tyczy) PISAŁ CYCO:) żale do mnie kierować jak coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian CYCO napisał:
chuja sie znacie wszyscy:) Hubert jeździł dobrze i nadal będzie to robił ma PASJE a nie siedzi pod "blokiem" na "klatce" i sępi od mamy na piwo! A tak poza tym to wam szkoda bo nie macie takiego sprzętu:) (post nie wszystkich się tyczy) PISAŁ CYCO:) żale do mnie kierować jak coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian CYCO napisał:
chuja sie znacie wszyscy:) Hubert jeździł dobrze i nadal będzie to robił ma PASJE a nie siedzi pod "blokiem" na "klatce" i sępi od mamy na piwo! A tak poza tym to wam szkoda bo nie macie takiego sprzętu:) (post nie wszystkich się tyczy) PISAŁ CYCO:) żale do mnie kierować jak coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie jeździł bo się niczego nie nauczył Hubercie piszesz że jechałeś 10 razy wolniej niż dozwolona prędkość, czyli 5 na godzinę? Po zdjęciu i tym co widziałem, muszę przyznać jedno. Poruszałeś się czołgiem że rozjebałeś tak ten samochód? Nie pier*** młodzieńcze że jechałeś przepisowo. Nie piszę tutaj o tym czyja była wina. Piszę o tym jaką prędkość miałeś i jakie "widać" tego efekty po masce samochodu. I nie mów że samochód szybko jechał, bo jak to mówicie "puszka" nie składa się w skrzyżowanie do apteki z większą prędkością niż 40.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***icie jak potłuczeni ;d co was to obchodzi on miał wypadek i to jego sprawa a nie wam tu komentować i oceniać wielcy znawcy. Lepiej spieprzajcie w pole plewic ogórki przynajmniej pożytecznie to forum jest tu wogole nie potrzebne!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagonka napisał:
będzie jeździł bo się niczego nie nauczył :)Hubercie piszesz że jechałeś 10 razy wolniej niż dozwolona prędkość, czyli 5 na godzinę? Po zdjęciu i tym co widziałem, muszę przyznać jedno. Poruszałeś się czołgiem że rozjebałeś tak ten samochód?Nie pier*** młodzieńcze że jechałeś przepisowo. Nie piszę tutaj o tym czyja była wina. Piszę o tym jaką prędkość miałeś i jakie "widać" tego efekty po masce samochodu. I nie mów że samochód szybko jechał, bo jak to mówicie "puszka" nie składa się w skrzyżowanie do apteki z większą prędkością niż 40.
Gosciu , czytaj ze zrozumieniem a jak nie potrafisz to uważam że powinieneś powtórzyć jeszcze raz podstawowke .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gimnazjalistka napisał:
Hubert wariat jest ale ma olej w głowie i wie co to jest jazda motocyklem, tak myślę ja .
Chyba skuterem. Swoją drogą w Bełżycach od ok 2 lat (wysyp skuterów) coraz częściej dochodzi do wypadków ze skuterami bo dzieci myślą, że mają pojęcie o fizyce i przepisach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...